Program


Dzień 1

cały dzień
Otecki (mural)
ul. Rybacka 4
cały dzień
RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, SPEŁNIENIE
Ewa Porożyńska (wystawa)
ul. Grudziądzka
cały dzień
UŚMIECH NA TAPECIE
Krzysztof Turzyński (wystawa)
Mury obronne
al. 3 Maja/ul. Toruńska
cały dzień
JOY CUBE
Tom Skof&Mike Ortalion (instalacja)
Nowe Planty
cały dzień
MYJNIA SAMOCHODOWA (instalacja)
Rynek
cały dzień
PAJĘCZYNA (instalacja)
Brama Grudziądzka
cały dzień
NIE KUPUJ, ADOPTUJ! (wystawa)
Nowe Planty
cały dzień
DUCHY (instalacja)
Rynek
cały dzień
RZEŹBY/INSTALACJA (instalacja)
Rynek
cały dzień
JACEK FISZER I 14 DOSTAWCÓW ZDARZEŃ
Marek Tomasik (wystawa)
ul. Grudziądzka 24 (piwnica)
cały dzień
ŚCIEŻKA EDUKACYJNA
Papier mój bohater (wystawa)
Mury obronne
ul. 22 Stycznia/ul. Toruńska
cały dzień
ŁAWECZKA ZAKOCHANYCH (instalacja)
Nowe Planty
cały dzień
GALERIA JEDNEGO OBRAZU (wystawa)
Wieża Ciśnień
14:00
BĄDŹMY GOTOWI NA WYZWANIA PRZYSZŁOŚCI (konferencja)
Kinoteatr RONDO
18:00
LARP
ul. Grudziądzka 36
18:00
NoToBaja! (strefa teatralna)
Kościół św. Ducha
18:00
STRACHY W PANIEŃSKIEJ (warsztaty)
Baszta Panieńska, al. 3 Maja
18:00
RADOŚĆ ZMYSŁÓW (otwarte podwórko)
ul. Grudziądzka 29
18:00
EKOSTREFA – UpCykling (otwarte podwórko)
ul. Grudziądzka 25
18:00
CZERPANIE PAPIERU (otwarte podwórko)
ul. Grudziądzka 32
18:00
ATELIER U SAWINY (otwarte podwórko)
ul. Rycerska 3
18:00
GALERIA RADOSNYCH PASJI (grupa plastyczna UTW)
ul. Rynek 23
18:00
SŁUCHOWISKO (strefa)
Biblioteka Miejska, al. 3 Maja
18:00
9 HILLS KIDS ZONE (strefa)
Park Ludwika Rydygiera
18:00
MONDI KIDS ZONE (strefa)
Park Ludwika Rydygiera
18:30
OTWARCIE FESTIWALU
Tord Gustavsen i Tore Brunborg (koncert)
Kościół śś. Apostołów Piotra i Pawła
19:00
KOMPANIA MAMRO
Eksperyment (spektakl 16+)
Kościół św. Ducha
20:00
Vibe with the Beat
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set)
Nowe Planty
20:30
KOMPANIA MAMRO
Eksperyment (spektakl 16+)
Kościół św. Ducha
21:30
Czy to jest Miłość, czy to jest kochanie?
Karolina Kasprzak, Teatr Uśmiechy (reportaż)
Kościół św. Ducha
22:00
IKARVS
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (live)
Nowe Planty
23:00
Ane
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set)
Nowe Planty
00:30
Marika Srbinovska
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set)
Nowe Planty
02:00
b2b all stars!
9 HILLS ELECTRONIC SCENE
Nowe Planty

Dzień 2

cały dzień
Otecki (mural)
ul. Rybacka 4
cały dzień
RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, SPEŁNIENIE
Ewa Porożyńska (wystawa)
ul. Grudziądzka
cały dzień
UŚMIECH NA TAPECIE
Krzysztof Turzyński (wystawa)
Mury obronne
al. 3 Maja/ul. Toruńska
cały dzień
JOY CUBE
Tom Skof&Mike Ortalion (instalacja)
Nowe Planty
cały dzień
MYJNIA SAMOCHODOWA (instalacja)
Rynek
cały dzień
PAJĘCZYNA (instalacja)
Brama Grudziądzka
cały dzień
NIE KUPUJ, ADOPTUJ! (wystawa)
Nowe Planty
cały dzień
DUCHY (instalacja)
Rynek
cały dzień
RZEŹBY/INSTALACJA (instalacja)
Rynek
cały dzień
JACEK FISZER I 14 DOSTAWCÓW ZDARZEŃ
Marek Tomasik (wystawa)
ul. Grudziądzka 24 (piwnica)
cały dzień
ŚCIEŻKA EDUKACYJNA
Papier mój bohater (wystawa)
Mury obronne
ul. 22 Stycznia/ul. Toruńska
cały dzień
ŁAWECZKA ZAKOCHANYCH (instalacja)
Nowe Planty
cały dzień
GALERIA JEDNEGO OBRAZU (wystawa)
Wieża Ciśnień
13:00
NoToBaja! (strefa teatralna)
Kościół św. Ducha
13:00
STRACHY W PANIEŃSKIEJ (warsztaty)
Baszta Panieńska, al. 3 Maja
13:00
RADOŚĆ ZMYSŁÓW (otwarte podwórko)
ul. Grudziądzka 29
13:00
EKOSTREFA – UpCykling (otwarte podwórko)
ul. Grudziądzka 25
13:00
CZERPANIE PAPIERU (otwarte podwórko)
ul. Grudziądzka 32
13:00
ATELIER U SAWINY (otwarte podwórko)
ul. Rycerska 3
13:00
GALERIA RADOSNYCH PASJI (grupa plastyczna UTW)
ul. Rynek 23
13:00
SŁUCHOWISKO (strefa)
Biblioteka Miejska, al. 3 Maja
13:00
POLSKA SJESTA (otwarte podwórko)
ul. Toruńska 25
13:00
OGRÓDEK 9HF RELAKS I ZAKUPY (strefa)
ul. Grudziądzka 36
13:00
LARP
ul. Grudziądzka 36
13:00
9 HILLS KIDS ZONE (strefa)
Park Ludwika Rydygiera
13:00
MONDI KIDS ZONE (strefa)
Park Ludwika Rydygiera
14:00
Czy to jest Miłość, czy to jest kochanie?
Karolina Kasprzak, Teatr Uśmiechy (reportaż)
Kościół św. Ducha
16:00
TEATR AGRAFKA
Prawy sercowy (spektakl 16+)
Kościół św. Ducha
17:00
LARP
ul. Grudziądzka 36
18:00
TEATR AGRAFKA
Prawy sercowy (spektakl 16+)
Kościół św. Ducha
18:00
Luk&Lunar
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set)
Nowe Planty
20:00
Rybson
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set)
Nowe Planty
21:15
PARADA CHODZĄCYCH OBRAZÓW
BUM BUM ORKESTAR
Start: Nowe Planty/Fontanna
22:00
Teatr KTO
Zapach czasu
Rynek
22:00
Ori Moto
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (live)
Nowe Planty
23:00
ABĒDI
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set)
Nowe Planty
01:00
Foxall
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set)
Nowe Planty

Dzień 3

cały dzień
Otecki (mural)
ul. Rybacka 4
cały dzień
RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, SPEŁNIENIE
Ewa Porożyńska (wystawa)
ul. Grudziądzka
cały dzień
UŚMIECH NA TAPECIE
Krzysztof Turzyński (wystawa)
Mury obronne
al. 3 Maja/ul. Toruńska
cały dzień
JOY CUBE
Tom Skof&Mike Ortalion (instalacja)
Nowe Planty
cały dzień
MYJNIA SAMOCHODOWA (instalacja)
Rynek
cały dzień
PAJĘCZYNA (instalacja)
Brama Grudziądzka
cały dzień
NIE KUPUJ, ADOPTUJ! (wystawa)
Nowe Planty
cały dzień
DUCHY (instalacja)
Rynek
cały dzień
RZEŹBY/INSTALACJA (instalacja)
Rynek
cały dzień
JACEK FISZER I 14 DOSTAWCÓW ZDARZEŃ
Marek Tomasik (wystawa)
ul. Grudziądzka 24 (piwnica)
cały dzień
ŚCIEŻKA EDUKACYJNA
Papier mój bohater (wystawa)
Mury obronne
ul. 22 Stycznia/ul. Toruńska
cały dzień
ŁAWECZKA ZAKOCHANYCH (instalacja)
Nowe Planty
cały dzień
GALERIA JEDNEGO OBRAZU (wystawa)
Wieża Ciśnień
10:30
JOGA
Nowe Planty
12:00
NoToBaja! (strefa teatralna)
Kościół św. Ducha
12:00
STRACHY W PANIEŃSKIEJ (warsztaty)
Baszta Panieńska, al. 3 Maja
12:00
RADOŚĆ ZMYSŁÓW (otwarte podwórko)
ul. Grudziądzka 29
12:00
EKOSTREFA – UpCykling (otwarte podwórko)
ul. Grudziądzka 25
12:00
CZERPANIE PAPIERU (otwarte podwórko)
ul. Grudziądzka 32
12:00
ATELIER U SAWINY (otwarte podwórko)
ul. Rycerska 3
12:00
GALERIA RADOSNYCH PASJI (grupa plastyczna UTW)
ul. Rynek 23
12:00
SŁUCHOWISKO (strefa)
Biblioteka Miejska, al. 3 Maja
12:00
9 HILLS KIDS ZONE (strefa)
Park Ludwika Rydygiera
12:00
MONDI KIDS ZONE (strefa)
Park Ludwika Rydygiera
12:00
BUM BUM ORKESTAR
Na dzień dobry
Rynek/Fontanna
12:00
MURAL-TEKTURAL
GOŁĄB POKOJU
Rynek
12:00
NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE EKRAN Z TEKTURY FALISTEJ
Rynek
13:00
SPOTKANIE Z RYTMEM
ul. Grudziądzka
13:00
DZIECIAKI, DLA WAS KLAUNIAKI!
ul. Grudziądzka
15:00
PRZEMEK KOSSAKOWSKI (spotkanie)
Nowe Planty
15:00
Czy to jest Miłość, czy to jest kochanie?
Karolina Kasprzak, Teatr Uśmiechy (reportaż)
Kościół św. Ducha
17:30
MARIUSZ LUBOMSKI (koncert)
Kościół św. Ducha
20:00
WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE (potańcówka)
Rynek
21:30
VIDEO PROJEKCJA
Rynek
21:45
ŚWIATŁO-MUZYKA-LASER-LEGENDA
Rynek