Program


Day 1

all day
Mural (Instalacja)
ul. Toruńska 2
all day
Nad Głowami (Instalacja)
ul. Grudziądzka
all day
Bukoteka (Instalacja nocna)
Biblioteka Miejska
all day
Wykadrowani (Galeria)
ul. Wałowa
all day
DOC-9HF (Galeria)
kościół śś. Apostołów Piotra i Pawła
all day
Z Innej Perspektywy (Galeria)
ul. Grudziądzka
all day
Wieża Malarskich Marzeń (Galeria)
Wieża Ciśnień
all day
Virtual Reality Roadshow (Instalacja)
Biblioteka Miejska
all day
Struktura-Tektura (Instalacja)
Nowe Planty
all day
Wehikuł Czasu – PROLOG (LARP)
kościół Gimnazjalny
16:00
Teatr PAPAHEMA (Teatr w Świętym Duchu)
kościół Świętego Ducha
18:00
proMODERN (Muzyka w Piotrze i Pawle)
kościół śś. Piotra i Pawła
18:00
MOZAIKA (Kids Zone)
ul. Rybacka 3
18:00
LABA ZA MURAMI (Bramy Czasu)
ul. Biskupia 14
18:00
PODWÓRKO KOLORÓW (Bramy Czasu)
ul. Grudziądzka 25
18:00
FOLKOWE PODWÓRKO (Bramy Czasu)
ul. Grudziądzka 32
18:00
ZŁOTE PODWÓRKO OPOWIEŚCI (Bramy Czasu)
ul. Rybacka 3
18:00
ATELIER FOTOGRAFA (Bramy Czasu)
ul. Rycerska 3
18:00
KROK W CHMURACH (Bramy Czasu)
ul. Grudziądzka 29
18:00
Perspektywy – 9 Hills Festival (Otwarcie Festiwalu)
kościół śś. Piotra i Pawła
19:00
Teatr PAPAHEMA (Teatr w Świętym Duchu)
kościół Świętego Ducha
20:00
BACKSPACE [augmented] feat. MAKARUK (Muzyka)
Brama Grudziądzka
21:00
Chełmno na Filmowo (Spacerek po Chełmnie)
Ratusz
21:00
MIN t (Ladies Electronic Music Night)
Nowe Planty
22:00
Wehikuł Czasu – EPIZOD I (LARP)
kościół Gimnazjalny
22:30
REBEKA (Ladies Electronic Music Night)
Nowe Planty
23:30
MIA TWIN (Ladies Electronic Music Night)
Nowe Planty
23:30
SHARI VARI (Ladies Electronic Music Night)
Nowe Planty
23:30
ANE (Ladies Electronic Music Night)
Nowe Planty
23:30
NIE WIEM (Ladies Electronic Music Night)
Nowe Planty

Day 2

all day
Mural (Instalacja)
ul. Toruńska 2
all day
Nad Głowami (Instalacja)
ul. Grudziądzka
all day
Bukoteka (Instalacja nocna)
Biblioteka Miejska
all day
Wykadrowani (Galeria)
ul. Wałowa
all day
DOC-9HF (Galeria)
kościół śś. Apostołów Piotra i Pawła
all day
Z Innej Perspektywy (Galeria)
ul. Grudziądzka
all day
Wieża Malarskich Marzeń (Galeria)
Wieża Ciśnień
all day
Virtual Reality Roadshow (Instalacja)
Biblioteka Miejska
all day
Struktura-Tektura (Instalacja)
Nowe Planty
all day
Wehikuł Czasu – PROLOG (LARP)
kościół Gimnazjalny
12:00
Kroniki z Fabryki (Galeria)
Park Rydygiera
12:00
Partytura (Instalacja)
Brama Grudziądzka
12:00
Sztuka Widzenia (Gra Miejska)
Nowe Planty
12:00
Teatr AGRAFKA (Kids Zone)
kościół Świętego Ducha
13:00
Wehikuł Czasu – EPIZOD II (LARP)
kościół Gimnazjalny
14:00
Teatr AGRAFKA (Kids Zone)
kościół Świętego Ducha
14:00
KNIGHTMAGEDDON (Rekonstrukcja)
Baszta Panieńska
15:00
MAGDALENA KOSEK (Family Zone)
Park Rydygiera
16:00
Teatr DELIKATES (Teatr w Świętym Duchu)
kościół Świętego Ducha
17:00
Wehikuł Czasu – EPIZOD III (LARP)
kościół Gimnazjalny
17:00
LABA ZA MURAMI (Bramy Czasu)
ul. Biskupia 14
17:00
PODWÓRKO KOLORÓW (Bramy Czasu)
ul. Grudziądzka 25
17:00
FOLKOWE PODWÓRKO (Bramy Czasu)
ul. Grudziądzka 32
17:00
ZŁOTE PODWÓRKO OPOWIEŚCI (Bramy Czasu)
ul. Rybacka 3
17:00
ATELIER FOTOGRAFA (Bramy Czasu)
ul. Rycerska 3
17:00
KROK W CHMURACH (Bramy Czasu)
ul. Grudziądzka 29
18:00
Teatr DELIKATES (Teatr w Świętym Duchu)
kościół Świętego Ducha
20:00
MARIALY PACHECO (Muzyka w Piotrze i Pawle)
kościół śś. Piotra i Pawła
21:00
Wehikuł Czasu – FINAŁ (LARP)
kościół Gimnazjalny
21:30
PARADA Z LAMPIONAMI (Pochód Mieszkańców)
boisko Liceum Chełmińskiego
22:00
Teatr BIURO PODRÓŻY (Widowisko Teatralne)
Rynek
23:00
Rafał Gorzycki (Muzyka)
Brama Grudziądzka

Day 3

all day
Mural (Instalacja)
ul. Toruńska 2
all day
Nad Głowami (Instalacja)
ul. Grudziądzka
all day
Bukoteka (Instalacja nocna)
Biblioteka Miejska
all day
Wykadrowani (Galeria)
ul. Wałowa
all day
DOC-9HF (Galeria)
kościół śś. Apostołów Piotra i Pawła
all day
Z Innej Perspektywy (Galeria)
ul. Grudziądzka
all day
Wieża Malarskich Marzeń (Galeria)
Wieża Ciśnień
all day
Virtual Reality Roadshow (Instalacja)
Biblioteka Miejska
all day
Wehikuł Czasu – PROLOG (LARP)
kościół Gimnazjalny
12:00
Fortepian Szymon (Instalacja)
Brama Grudziądzka
12:00
KNIGHTMAGEDDON (Rekonstrukcja)
Baszta Panieńska
12:00
Teatr BARNABY (Kids Zone)
plac przy kościele Świętego Ducha
12:00
Filmowo (Galeria)
Rynek
12:00
Sztuka Widzenia (Gra Miejska)
Nowe Planty
14:00
Teatr BARNABY (Kids Zone)
plac przy kościele Świętego Ducha
14:00
ŚWIĘTO MIESZKAŃCÓW (Święto Mieszkańców)
ul. Grudziądzka
15:00
MOZAIKA (Kids Zone)
ul. Rybacka 3
16:00
A3 TEATR (Happening)
Stare Miasto
16:00
LABA ZA MURAMI (Bramy Czasu)
ul. Biskupia 14
16:00
PODWÓRKO KOLORÓW (Bramy Czasu)
ul. Grudziądzka 25
16:00
FOLKOWE PODWÓRKO (Bramy Czasu)
ul. Grudziądzka 32
16:00
ZŁOTE PODWÓRKO OPOWIEŚCI (Bramy Czasu)
ul. Rybacka 3
16:00
ATELIER FOTOGRAFA (Bramy Czasu)
ul. Rycerska 3
16:00
KROK W CHMURACH (Bramy Czasu)
ul. Grudziądzka 29
17:00
Teatr ANIMAGIA (Teatr w Świętym Duchu)
kościół Świętego Ducha
18:00
A3 TEATR (Happening)
Stare Miasto
19:00
BABADHATI (Muzyka)
kościół Gimnazjalny
20:00
Teatr ANIMAGIA (Teatr w Świętym Duchu)
kościół Świętego Ducha
21:00
PAWEŁ KACZMARCZYK (Muzyka w Piotrze i Pawle)
kościół śś. Piotra i Pawła
22:00
KINO POD RATUSZEM (Film)
Rynek