Program


Dzień 1

cały dzień
GRA[IN] PLEASURE (wystawa)
kościół pw. św. Ducha
cały dzień
VASYL SAVCHENKO (mural)
ul. Grudziądzka 36
cały dzień
HISTORIE WYTAŃCZONE (wystawa)
ul. Grudziądzka
cały dzień
ESCAPE FROM INTERNET (instalacja artystyczna)
ul. Grudziądzka 24
cały dzień
KOLOROWE KREDKI (instalacja artystyczna)
ul. Grudziądzka
cały dzień
BUJAJ SIĘ (instalacja artystyczna)
ul. Grudziądzka
cały dzień
FLYING WAVES (instalacja artystyczna)
Nowe Planty
cały dzień
CHEŁMNO 1920-2020 (wystawa)
Rynek
cały dzień
HISTORIA JEDNEGO MIEJSCA 1883-1984 (wystawa)
Rynek i ul. Rynkowa
18:00
9 HILLS KIDS ZONE (strefa)
Park Rydygiera
18:00
STREFA ZMYSŁÓW (strefa)
ul. Rybacka 3
18:00
9 HILLS ECO ZONE (strefa)
ul. Grudziądzka 25
18:00
SHALL WE DANCE (strefa)
ul. Rycerska 3
18:00
STREFA RÓWNOWAGI Z NATURĄ (strefa)
plac przy kościele pw. Św. Ducha
18:00
WIRUS BLACK (performance)
Stare Miasto
18:00
ELENA KORIAGINA (wystawa)
kościół Św. Ducha
18:00
W RUCHU (wystawa)
Brama Grudziądzka
19:00
PIANOMATYK (koncert)
kościół pw. Piotra i Pawła
20:30
EMIGRANTKA (teatr)
Rynek
21:30
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (strefa)
Nowe Planty
22:00
EPIZOD I (LARP)
kościół Gimnazjalny

Dzień 2

cały dzień
GRA[IN] PLEASURE (wystawa)
kościół pw. św. Ducha
cały dzień
VASYL SAVCHENKO (mural)
ul. Grudziądzka 36
cały dzień
HISTORIE WYTAŃCZONE (wystawa)
ul. Grudziądzka
cały dzień
ESCAPE FROM INTERNET (instalacja artystyczna)
ul. Grudziądzka 24
cały dzień
KOLOROWE KREDKI (instalacja artystyczna)
ul. Grudziądzka
cały dzień
BUJAJ SIĘ (instalacja artystyczna)
ul. Grudziądzka
cały dzień
FLYING WAVES (instalacja artystyczna)
Nowe Planty
cały dzień
CHEŁMNO 1920-2020 (wystawa)
Rynek
cały dzień
HISTORIA JEDNEGO MIEJSCA 1883-1984 (wystawa)
Rynek i ul. Rynkowa
18:00
9 HILLS KIDS ZONE (strefa)
Park Rydygiera
18:00
STREFA ZMYSŁÓW (strefa)
ul. Rybacka 3
18:00
9 HILLS ECO ZONE (strefa)
ul. Grudziądzka 25
18:00
SHALL WE DANCE (strefa)
ul. Rycerska 3
18:00
STREFA RÓWNOWAGI Z NATURĄ (strefa)
plac przy kościele pw. Św. Ducha
18:00
WIRUS BLACK (performance)
Stare Miasto
18:00
ELENA KORIAGINA (wystawa)
kościół Św. Ducha
18:00
W RUCHU (wystawa)
Brama Grudziądzka
21:30
9 HILLS ELECTRONIC SCENE (strefa)
Nowe Planty
13:00
EPIZOD II (LARP)
kościół Gimnazjalny
14:00
STREFA RUCHU (strefa)
plac przy Bramie Grudziądzkiej
16:00
INA WEST (9 Hills Electronic Scene)
Nowe Planty
16:30
FILIP PIESTRZENIEWICZ (teatr)
Rynek
17:00
EPIZOD III (LARP)
kościół Gimnazjalny
17:30
SENTHIA (9 Hills Electronic Scene)
Nowe Planty
18:00
PORUSZONE PRZESTRZENIE (performance)
Stare Miasto
19:00
GOGA M (9 Hills Electronic Scene)
Nowe Planty
20:30
SIMA (9 Hills Electronic Scene)
Nowe Planty
20:30
TEATR UŚMIECHY (teatr)
Rynek
21:00
TEATR PANTOMIMY DAR (teatr)
Stare Miasto
22:00
PORTAL .WJU (instalacja artystyczna)
Brama Grudziądzka
22:30
DUCKS! (9 Hills Electronic Scene)
Nowe Planty
23:00
KINO LETNIE (film)
boisko Liceum Chełmińskiego

Dzień 3

cały dzień
GRA[IN] PLEASURE (wystawa)
kościół pw. św. Ducha
cały dzień
VASYL SAVCHENKO (mural)
ul. Grudziądzka 36
cały dzień
HISTORIE WYTAŃCZONE (wystawa)
ul. Grudziądzka
cały dzień
ESCAPE FROM INTERNET (instalacja artystyczna)
ul. Grudziądzka 24
cały dzień
KOLOROWE KREDKI (instalacja artystyczna)
ul. Grudziądzka
cały dzień
BUJAJ SIĘ (instalacja artystyczna)
ul. Grudziądzka
cały dzień
FLYING WAVES (instalacja artystyczna)
Nowe Planty
cały dzień
CHEŁMNO 1920-2020 (wystawa)
Rynek
cały dzień
HISTORIA JEDNEGO MIEJSCA 1883-1984 (wystawa)
Rynek i ul. Rynkowa
18:00
9 HILLS KIDS ZONE (strefa)
Park Rydygiera
18:00
STREFA ZMYSŁÓW (strefa)
ul. Rybacka 3
18:00
9 HILLS ECO ZONE (strefa)
ul. Grudziądzka 25
18:00
SHALL WE DANCE (strefa)
ul. Rycerska 3
18:00
STREFA RÓWNOWAGI Z NATURĄ (strefa)
plac przy kościele pw. Św. Ducha
18:00
WIRUS BLACK (performance)
Stare Miasto
18:00
ELENA KORIAGINA (wystawa)
kościół Św. Ducha
18:00
W RUCHU (wystawa)
Brama Grudziądzka
14:00
STREFA RUCHU (strefa)
plac przy Bramie Grudziądzkiej
18:00
PORUSZONE PRZESTRZENIE (performance)
Stare Miasto
12:00
JERUSALEMA CHALLANGE (performance)
ul. Grudziądzka
13:00
CHEŁMIŃSKIE BIURO DETEKTYWISTYCZNE (MAŁY LARP)
ul. Grudziądzka 36
14:00
THE SKATE ZONE (strefa)
ul. Plac Wolności
16:00
MATEUSZ WALIGÓRA (spotkanie autorskie)
Nowe Planty
16:30
BIG BIKE ORCHESTRA (koncert)
ul. Grudziądzka
20:00
GLORIA CAMPANER (koncert)
kościół pw. Piotra i Pawła
21:30
SOPOCKI TEATR TAŃCA (teatr)
Rynek
22:00
KINO LETNIE (film)
boisko Liceum Chełmińskiego